Hlavná stránka
RSS kanál
   Prihlásenie   Produkty   Dokumenty   Váš profil   Košík   Kontakt   Hlavná   Pomoc   
Hľadať produkt
  Rozšírené vyhľadávanie >
Výrobcovia
Kategórie Výrobcovia
kat

KÁBLE, ADAPTÉRY A KONEKTORY

  kat

VGA

  kat

DVI

  kat

HDMI

  kat

DisplayPort

  kat

MHL (Mobile High-Definition Link)

  kat

Napájací kábel 230 V

  kat

USB káble, adaptéry

  kat

FireWire káble

  kat

Patch káble, konektory, zásuvky

  kat

Svorky a organizéry káblov

  kat

Sériové, paralelné káble

  kat

Telefónne káble (RJ10, RJ11)

  kat

Optické Patch káble

    katMPO - MPO
    katLC - SC
    katE2000
    katLC - ST
    katST - SC
    katLC - LC
    katSC - SC
    katST - ST
  kat

PS/2 káble

  kat

Thunderbolt

  kat

SlimPort/MyDP

  kat

Anténne káble

  kat

Káble k diskom a mechanikám

  kat

Audio, video káble

kat

SPOTREBNÝ MATERIÁL

kat

SOFTWARE

Podporované platby
QUATRO
Informácie
O nás
Obchodné podmienky
Dodacie podmienky
Reklamačné podmienky
Ochrana osobných údajov
Kontakt
lupa zväčšiť obrázok
image  

Digitus Fiber Optic Patch Cord SC (APC) to SC (APC), Singlemode 09/125 µ, Duplex, Length 5m


Kód produktu:344614
Výrobca:Digitus

Dostupnosť: EXT: Nie


Vaša cena s DPH: 12.12 EUR  
10.1000 EUR   bez DPH
  Ďalšie obrázky
image
Vlož do nákupného košíka:  ks
Popis produktu





 

Odkaz na stránku o produkte:
http://www.digitus.info

Záruka:
23.5483870968 mes.

Part číslo:
344614

Podobné produkty
Digitus Fiber Optic Patch Cord, SC to SC OS2, Singlemode 09/
image ...
10.78 EUR s DPH
Digitus Fiber Optic Patch Cord, SC to SC Multimode, OM2, 50/
image ...
26.47 EUR s DPH
Digitus Fiber Optic Patch Cord, SC to SC OS2, Singlemode 09/
image ...
9.46 EUR s DPH
Opticord Patch cord FC/PC - SC/PC, 09/125µ - 1m
image ...
6.12 EUR s DPH
Digitus Fiber Optic Patch Cord SC (APC) to SC (APC), Singlem
image ...
11.47 EUR s DPH
Diskusia k produktu
Prispievať do diskusie môžu iba registrovaní používatelia.
Diskusia neobsahuje žiadny príspevok, pre vloženie musíte byť prihlásený.

Prihlásenie sa
Meno:

Heslo:
Zabudnuté heslo
Registrácia firma
Registrácia občan
kos Nákupný košík
0 ks 0.00 EUR
>> zobraziť nákupný košík
Kontaktné informácie

Otváracie hodiny na predajni: Pracovné dni: 9:00 - 12:00 13:00 - 17:00

citycomp
Zemplínska 15 (OC OPÁL)
08001 Prešov
Volajte:
Tel.
tel051 / 452 5360
Píšte:
hlavný mail:
einfo@citycomp.sk
eshop:
eeshop@citycomp.sk
Kontaktujte nás

*Vaše meno:

*Váš email:

Váš telefón:

*Vaša správa/otázka:
*Kontrolný kód:
 
3340

Opíšte kód z políčka, slúži ako ochrana proti SPAM.
*údaje musia byť vyplnené pre úspešne odoslanie.
Aktualizácia
Aktuálne ponúkame 24413 produktov. Posledná aktualizácia 16.11.2020.
© nanoTECH s.r.o. vytvorené redakčným systémom © MiBe ESHOP 2012, 28 
2009-2015 (c) citycomp.sk
TOPlist