Hlavná stránka
RSS kanál
   Prihlásenie   Produkty   Dokumenty   Váš profil   Košík   Kontakt   Hlavná   Pomoc   
Hľadať produkt
  Rozšírené vyhľadávanie >
Výrobcovia
Kategórie Výrobcovia
kat

TABLETY A ČÍTAČKY

kat

NOTEBOOKY A ULTRABOOKY

kat

STOLNÉ POČÍTAČE

kat

HERNÁ ZÓNA

kat

KÁBLE, ADAPTÉRY A KONEKTORY

kat

POČÍTAČOVÉ PRÍSLUŠENSTVO

kat

MONITORY A PROJEKČNÉ ZARIADENIE

kat

PC KOMPONENTY

kat

TLAČIARNE A KANCELÁRSKE VYBAVENIE

kat

SPOTREBNÝ MATERIÁL

kat

FOTO A VIDEO

kat

SOFTWARE

kat

SPOTREBNÁ ELEKTRONIKA

kat

SIEŤOVÉ PRVKY

kat

SERVERY, STORAGE A RACKY

kat

ZÁBAVA

Podporované platby
QUATRO
Informácie
O nás
Obchodné podmienky
Dodacie podmienky
Reklamačné podmienky
Ochrana osobných údajov
Kontakt
TOP PONUKA
Delock PCI Express Card > 1 x SFP Slot Gigabit LAN

Delock PCI Express Card > 1 x SFP Slot Gigabit LAN


Tato síťová karta Delock PCI Express poskytuje připojení pro SFP modul s přenosovou rychlostí 1000 Mb /s. Slot SFP přijímá volitelný SFP Gigabit modul od Delocku pro připojení PC pomocí optického kabelu k síti. Specifikace • Konektor Intern

100.75 EUR s DPH

Počítačové príslušenstvo

ASUS Baterie Li-Ion 11,1V 4400...


Baterii možno použít do modelů řady: ASUS: F3E, F3F, F3H, F3Ja, F3Jc, F3Jm, F3Jn, F3Jp, F3Jr, F3Jv, F3KA, F3Ke, F3L, F3P, F3Sa, F3 ...

ASUS Baterie Li-Ion 11,1V 4400mAh, Black
78.69 EUR s DPH    
 

Spotrebná elektronika

CONNECT IT Wirez USB-C (Type C...


CONNECT IT Wirez USB-C (Type C) - USB, bílý, 1 m (2 ks v balení) Kabel na nabíjení a přenost dat (USB-C - USB 3.0) v balení 2 kusů ...

CONNECT IT Wirez USB-C (Type C) - USB, bílý, 1 m (2 ks v balení)
11.70 EUR s DPH    
 

Spotrebná elektronika

UMAX VisionBook P55 PRO Glass ...


Určeno pro UMAX VisionBook P55 LTE Ochranné tvrzené sklo pro mobilní telefon UMAX VisionBook P55 LTE, spolehlivě ochrání displej v ...

UMAX VisionBook P55 PRO Glass Protector
7.78 EUR s DPH    
 

Spotrebná elektronika

König FC-8SPLT-ST-KN - Satelit...


Osmicestný rozbočovač v zinkovém pouzdře se satelitním DC-power passem a F-konektory pro rozbočení satelitního signálu. Insertion ...

König FC-8SPLT-ST-KN - Satelitní Rozbočovač 18.5 dB / 5-2400 MHz - 8 Výstupy
8.92 EUR s DPH    
 

Káble, adaptéry a konektory

Delock Hook-and-loop fasteners...


Tyto kabelové vázací pásky na suchý zip od Delocku můžete využít k prostorově úspornému sdružování jednotlivých kabelů, drátů a tr ...

Delock Hook-and-loop fasteners L 10 m x W 20 mm roll red
9.83 EUR s DPH    
 

Počítačové príslušenstvo

CONNECT IT TAB8BK stojánek na ...


CONNECT IT TAB8BK stojánek na tablety, ČERNÝ Univerzální skládací stojánek na tablety TAB8BK Možnost horizontální i vertikální ori ...

CONNECT IT TAB8BK stojánek na tablety, ČERNÝ
12.60 EUR s DPH    
 

Spotrebná elektronika

Codemasters PS4 hra F1 Formula...


Další ročník oblíbeného simulátorů nejrychlejších automobilů světa F1 přináší vylepšený režim kariéry. Pracujte společně se svým a ...

Codemasters PS4 hra F1 Formula 1 2016
43.07 EUR s DPH    
 

Spotrebná elektronika

C-TECH čistící utěrka z mikrov...


Utěrka z mikrovlákna v červené barvě o rozměrech 15x18cm. Šetrně a efektivně vyčistí skla brýlí, čočky dalekohledu, displej telefo ...

C-TECH čistící utěrka z mikrovlákna, CPM-01R, 15x18cm, červená
2.40 EUR s DPH    
 

Počítačové príslušenstvo

DIGITUS Full HD WDR IP Network...


Full HD WDR IP Network Outdoor fixed Dome Camera, 4MP (H.264), Progressive Scan CMOS Sensor, PoE, IP 66, IK10, 3mm-9mm motorized W ...

DIGITUS Full HD WDR IP Network Outdoor fixed Dome Camera, 4MP (H.264), Progressive Scan CMOS Sensor, PoE, IP 66, IK10,
497.78 EUR s DPH    
 

Sieťové prvky

Netgear AC1900 HIGH POWER EXTE...


Product Number: EX7000 WiFi Technology: 802.11ac WiFi Tech and Range: WiFi Performance. AC1900 WiFi pásmo: Dual Band 2.4 & 5GHz Po ...

Netgear AC1900 HIGH POWER EXTENDER
156.41 EUR s DPH    
 

Počítačové príslušenstvo

DIGITUS® Plug&View OptiView Pr...


DIGITUS® Plug&View OptiView Pro 1MP Denní & Noční kamera Max. HD720 Vždy si dávejte pozor na to, co je pro vás důležité s DIGITUS ...

DIGITUS® Plug&View OptiView Pro 1MP Denní & Noční kamera Max. HD720
89.47 EUR s DPH    
 

Počítačové príslušenstvo

2-Power baterie pro LENOVO Thi...


Alternativní hlavní síťová baterie pro přenosné počítače. Vysoce výkonný nový typ nabíjecí baterie. Chemické složení baterie: Li-i ...

2-Power baterie pro LENOVO ThinkPad Edge, Li-ion (6cell), 11.1V, 5200mAh
32.70 EUR s DPH    
 

Foto a Video

AVACOM redukce pro Olympus BLM...


redukce pro Olympus BLM-1, BLM-5 k nabíječce AV-MP, AV-MP-BL - AVP101 Upozornění: nejde o samostatně funkční celek !!! Nabíjecí re ...

AVACOM redukce pro Olympus BLM-1, BLM-5 k nabíječce AV-MP, AV-MP-BL - AVP101
4.22 EUR s DPH    
 

Káble, adaptéry a konektory

FC-Cable MMF, 5m, LC/SC, (1xS...


optical multimode- cable (9um) having LC-SC-connector combination), length 5 m ...

FC-Cable MMF, 5m, LC/SC, (1xSheat)
40.79 EUR s DPH    
 

Stolné počítače

Acer Revo Base RN66 - i5-5200U...


Výkon klasického toweru ve velmi malém a přenosném zařízení. Model: Revo Base RN66 Operační systém: Bez OS Procesor: Intel® Core™ ...

Acer Revo Base RN66 - i5-5200U/bez RAM/bez HDD/bez OS - barebone verze
324.06 EUR s DPH    
 
 
Prihlásenie sa
Meno:

Heslo:
Zabudnuté heslo
Registrácia firma
Registrácia občan
kos Nákupný košík
0 ks 0.00 EUR
>> zobraziť nákupný košík
Kontaktné informácie

Otváracie hodiny na predajni: Pracovné dni: 9:00 - 12:00 13:00 - 17:00

citycomp
Zemplínska 15 (OC OPÁL)
08001 Prešov
Volajte:
Tel.
tel051 / 452 5360
Píšte:
hlavný mail:
einfo@citycomp.sk
eshop:
eeshop@citycomp.sk
Kontaktujte nás

*Vaše meno:

*Váš email:

Váš telefón:

*Vaša správa/otázka:
*Kontrolný kód:
 
3273

Opíšte kód z políčka, slúži ako ochrana proti SPAM.
*údaje musia byť vyplnené pre úspešne odoslanie.
Aktualizácia
Aktuálne ponúkame 58054 produktov. Posledná aktualizácia 21.11.2017.
© nanoTECH s.r.o. vytvorené redakčným systémom © MiBe ESHOP 2012, 28 
2009-2015 (c) citycomp.sk
TOPlist